SRC (1-2-3-4)

KÜÇÜKÇEKMECE BÖLGESİNDE TÜM EHLİYET SINIFLARI (A1,A2.A, B,C,CE,D) İLE SRC BELGELERİNİ KENDİ BÜNYESİNDE VEREN TEK SÜRÜCÜ KURSUYUZ. SİZLERE HİZMET VERMEK İÇİN ŞUBELERİMİZE BEKLERİZ.

Yeni Yıl Zamları

2022 yılı Ehliyet Fiyat tablosu yayınlanmıştır.Detaylı Bilgi İçin bizi arayabilirsiniz... 0212 541 57 57

Canbey Sürücü Kursları Yenidoğan Halkalı Şubesi

Canbey Sürücü Kursları Yenidoğan Halkalı Şubesi Hizmete başlamıştır. 

Canbey Sürücü Kursları Bursa Mustafa Kemalpaşa Şubesi

Canbey Sürücü Kursları Bursa Mustafa Kemalpaşa Şubesi 30 Ağustos 2021 tarihi itibariyle hizmetinizdedir.

Canbey Sürücü Kursları Kartepe Şubesi

Canbey Sürücü Kursları Kartepe Şubesi Dumlupınar Mahallesinde 30 Ağustos 2021 tarihi itibaren hizmetinizdedir.

Ana Okulu

Canbey Sürücü Kursları yan kuruluşu olan Alfa Anaokulu Cennet mahallesinde hizmet vermektedir. Kursumuz öğrencilerinin sadece faydalanabileceği avantajları öğrenmek için lütfen okulumuza ulaşınız.http://alfaanaokulu.com

Covid-19 Önlemleri

Covid-19 Önlemleri  Dünya genelinde Pandemi süreci gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Bireysel olarak almamız gereken önlemlerden daha etkili bir çözüm hala bulunamamıştır. Ehliyet alarak sizlerde kendinizi güvene almanın ilk adımını Hemen Atın!!! Bütün ehliyet sınıflarına bizimle ulaşabilirsiniz.

 

Eğitimlerin ve Sınavların yürütülmesi

Sayın Öğrencilerimiz, 21 Kasım 2020 tarihinde yayımlanan Genelgeye göre Sayın Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK açıklamasında Sürücü Kurslarının iş akışıyla alakalı herhangi bir değişikliğin olmadığını eğitimlerimiz ve sınav programımızın devam edeceğine yer vermiştir. Şubelerimiz bireysel olarak sizlere ulaşarak konuyla alakalı açıklamalarını yapacaktır.

Youtube Kanalımız

Youtube kanalımızdan teorik ve direksiyon derslerimizin videolarını izleyebilirsiniz

Canbey Sürücü Kursları bütün eğitim videoları için tıklayınız!

Pandemide Kendinizi Güvene Alın

Mart 2020 den beri Dünya'nın mücadele ettiği Covid-19 salgınıyla ilgili bireysel olarak alacağımız önlemlerden daha etkili bir çözüm hala bulunamadığı şu süreçte korunmanın en etkili yöntemi kendinizi güvene almanın en etkili yolu özel araçlardır.Sizde kendinizi güvene almak için ve bu süreci en hızlı bir şekilde bitirmek için Canbey Sürücü Kursları'nı tercih edebilirsiniz.

Küçükçekmece bölgesinde 6 farklı şubemiz ile size en yakın şubemizden yardımcı olabiliriz.

Eylül Dönemi

Eylül 2020 ayı dönemimiz dolmak üzere kış sezonuna kalmamak için sizde HEMEN kaydınızı yaptırın erken kayıt avantajlarından faydalanın!!

Ağustos Dönemi

Ağustos 2020 dönemimiz dolmak üzere, sizde CANBEY' li olmak için ve bir an önce yollara çıkabilmek için ACELE EDİN!!

Yeni Şubemiz ile artık Cennet'teyiz

Canbey Sürücü Kursları Cennet Şubemiz Cennet mahallesi Hürriyet caddesi nin hemen giriş kısmında yer almaktadır.Kendi bünyemizde bütün ehliyet sınıflarını veren Küçükçekmece bölgesinde tek kurs olmanın gururla hizmetimize devam ediyoruz.Sizde ehliyet almak için şubelerimizi ziyaret edebilir veya iletişim numaramızdan istediğiniz şubemize başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Aydın Üniversitesi Bahar Festivalleri 2019

İstanbul Aydın Üniversitesi Bahar Festivalleri 2019 yılının Nisan ayı içerisinde yapılacaktır! Bu festivallerde ünlü şarkıcıların eşliğinde şarkılar söylenerek çeşitli etkinlikler ve çekiliş yapılacaktır.Bu yıl Canbey Sürücü Kursları da bu şenlikte yer alacaktır.

Ünlülerin Ehliyet Tercihi Canbey Sürücü Kursları

2010 yılı Best Model Of Turkey birincisi Dizilerin yakışıklı oyuncusu Çağatay ULUSOY un kardeşi Atalay ULUSOY Sürücü Kursu tercihinde Canbey Sürücü Kurslarını tercih etti.Kendisine teşekkür eder Kazasız, Sağlıklı ve Keyifli sürüşler dileriz...

Ünlü İş adamı Erbakan MALKOÇ bizi tercih etti!!

Ünlülerin tercihi VİP DİZAYN ın sahibi değerli iş adamı Erbakan MALKOÇ'un Sürücü Kursu tercihi biz olduk.Oğlu ve Kızına eğitimleri tamamlanarak Ehliyet sertifikaları Canbey Sürücü Kursları tarafından teslim edilmiştir.Kendilerine hayat boyu başarılar dileriz...

Elektronik Sınav Soruları 2019

2019 Yılına ait güncel elektronik çıkmış sınav sorularını çözerek kendinize deneme sıanvı yapabilirsiniz.

Sefaköy Sürücü Kursu

Canbey Sürücü Kursları olarak Küçükçekmece ilçesinde 4. Şubemiz olan Sefaköy Sürücü Kursu faaliyete başlamıştır.Sefaköy metrobüs durağına 2 dk. yürüme mesafesindedir.

10 Şubat 2018 Sınav sonuçları yayınlanmıştır!

10 Şubat 2018 Sınav sonuçları yayınlanmıştır.T.C. Kimlik numaranız ile sonucunuzu öğrenebilirsiniz.Buraya tıklayınız.

10 Şubat 2018 Sınavının Soruları ve Cevapları yayınlanmıştır!!

10 Şubat 2018 Ehliyet Soruları ve Cevapları

Bahar Fırsatlarını Kaçırmayın!

Nisan ayındaki sınav başvurularımız devam etmektedir. Yaza ehliyetle girebilmek için bu Sınavın başvurularını kaçırmayın! Kontenjanla Sınırlıdır!!

Mobil Uygulama

Mobil uygulamamızı Android ve IOS telefonlarınıza indirebilir ehliyet ile ilgili bütün merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz!

Yıl Sonu Zamları Kapıda!!

Yeni yılla birlikte Milli Eğitim tarafından Kurs ücretlerine gelecek olan zamlardan etkilenmemek için acele edin! Son Gün 31 ARALIK 2017!

Tüm Ehliyet Sınıflarını Bizde Bulabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bütün ehliyet sınıflarını kendi bünyemizde veriyoruz.

30 Günde Ehliyet Veriyoruz!

Elektronik sınav ile dijital ortamda sınava girerek ehliyetinizi 30 gün gibi kısa sürede alabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

Aralık Ayı Kayıtlarımız Devam Ediyor.

Yeni yılda gelecek olan zamlardan etkilenmemek için Aralık Ayı Sınavına hemen kaydınızı yaptırın.