Hakkımızda

Canbey ailesi olarak yönetim ekibimizin deneyimi sürücü kursu sektöründe uzun yıllara dayanmaktadır. Yılların bize kattığı deneyimlerden yola çıkarak yeni yüzümüz olan Canbey Sürücü Kursları bir kaç yılda yüksek başarı oranı göstererek ve attığımız doğru adımlar ile Küçükçekmece genelinde 6 farklı şube ile hizmet vermekteyiz.

2021 yılında almış olduğumuz karar ile  Bursa Mustafa Kemalpaşa da ve Kocaeli Kartepe de şubeler açarak şube sayımızı ilerleyen yıllarda daha çok vatandaşımızın ulaşılabilirliği açısında genişletmeyi hedefliyoruz.

2021 yılında tekrar almış olduğumuz karar ile Src kursu açtık ve avrupa bölgesinin ticari araç kullanımında zorunlu olan src belgesi hizmetini karşılamayı hedefliyoruz.

Eğitim kadromuz başarılı olması ile beraber güler yüzlülüğü ve sürücü adaylarımızın beklentilerini önemseyerek eğitimi en doğru ve basit şekline uyarlayıp öğrencilerine aktarmak ve bununla beraber kaliteden ödün vermeyip gerek eğitim binamız, gerekse araçlarımızın kalitesi (Bmw-Audi) ile Küçükçekmece bölgesinin en iyi sürücü kursu olmayı başarmıştır.

Yaşanan trafik aksaklıkları ve kazaların verilen eğitimin büyük bir rolü olduğuna inanarak bu bağlamda kendimizi değişen teknolojiye uyarlarak ülkemize bilinçli sürücüler yetiştirmeye devam ediyoruz. 

Canbey Sürücü Kursları olarak kendi bünyemizde bütün Ehliyet Sınıflarını veriyoruz.

Sizde Canbey ailesinin bireyi olmak için hemen kaydınızı yaptırınız.